Typy na wtorek (13 lutego)

wpis w: Typy Dnia | 0

Wraca Liga Mistrzów, dlatego dziś oba typy właśnie z tych rozgrywek:

Juventus – Tottenham:   Juventus nie strzeli gola w 1. połowie @1,63 (godz. 20:45)

Trudno powiedzieć, jaką taktykę obiorą na to spotkanie szkoleniowcy obu drużyn. Wydaje się jednak, że przy tak silnym rywalu Juventus skupi się przede wszystkim na tym, aby w meczu u siebie nie stracić zbyt wielu bramek. Do przerwy możemy więc być świadkami wzajemnego „badania się” obu zespołów, a na bardziej otwartą grę liczyć w drugiej połowie. Defensywa zespołu z Londynu może nie należy do najsilniejszych w Europie, jednak jeśli ustrzegą się gaf i głupich błędów, są w stanie zachować czyste konto do przerwy.

Basel – Manchester City:   Over 2,5 gola @1,70 (godz. 20:45)

Wydaje się, że w tym spotkaniu nieco łatwiej przewidzieć, co będzie działo się na murawie stadionu w Bazylei. Prawdopodobnie zespół Manchesteru City będzie chciał rozstrzygnąć losy tego dwumeczu już w pierwszym starciu i od początku rzuci się na rywala. Gospodarzom pozostanie bronienie się i liczenie na kontry oraz stałe fragmenty gry. Jeśli zespół Guardioli szybko „napocznie” rywala, to over 2,5 gola będzie tutaj czystą formalnością.

Uwaga! Powyższe typy to wyłącznie propozycje i punkt widzenia autora. Grając je, robisz to na własną odpowiedzialność.