Słowem wstępu

Gang ktostrzeli.pl poluje na tylko jeden rodzaj zwierzyny: kursy w przedziale 1,5 – 1,99. Niższe pozostawia sępom, wyższe – niespokojnym duszom. Ich ulubione kąski to BTTS-y, Overy, Undery i Podwójne Szanse. Chcesz do nich dołączyć i wspólnie ruszyć na łowy?

To teraz odrobinkę poważniej. Każdy szuka idealnego sposobu na grę. Single, duble, taśmy za 2 złote… Te pojęcia na pewno nie są Ci obce. Pomysłów na ogranie bukmachera jest całe mnóstwo. Ten projekt powstał, żeby sprawdzić jeden z takich pomysłów – progresję. Na pewno kojarzycie – zwiększasz stawkę, aż wygrasz (lub aż wyzerujesz konto). W projekcie wzięliśmy na tapetę system, wymyślony w naszych tajnych laboratoriach. Suma stawek w owym systemie wynosi 351 zł (dla 10 etapów), dlatego nazwaliśmy go roboczo „system 351”.

Idea systemu

System 351 jest podobny do progresji na remisy. W progresji na remisy ciągle obstawiamy remis tej samej drużyny, zwiększając stawkę w przypadku przegranej. W systemie 351 obstawiamy natomiast 3 zdarzenia, których łączny kurs wynosi co najmniej 4,1 (3,6 po odliczeniu podatku). Tutaj również w przypadku przegranej zwiększamy stawkę (przeskakujemy do kolejnego etapu). W przypadku wygranej, zaczynamy kolejną progresję od 1 etapu.

Założyliśmy, że kurs każdego ze zdarzeń powinien mieścić się w przedziale 1,5 – 1,99. Najczęściej gramy zakłady typu: BTTS yes/no, over/under 2,5 gola, podwójna szansa na remis (remis do przerwy i/lub w całym spotkaniu). Na potrzeby projektu została stworzona grupa na Facebooku (kliknij tutaj, aby dołączyć). Codziennie pojawiają się na niej trzy typy na dany dzień. Zapraszamy do dołączenia i wspólnej zabawy.

 

Tabela ze stawkami

System składa się z 10 kroków, można więc pomylić się maksymalnie 9 razy z rzędu. Mając do dyspozycji kwotę 351 zł, stawki dla poszczególnych etapów wyglądają tak, jak w poniższej tabeli:

Stawki zostały dobrane w taki sposób, żeby do gry nie był potrzebny bardzo duży budżet (np. w progresji na remisy po każdym nietrafionym etapie podwaja się stawkę, co wymaga znacznie większego wkładu). Mając do dyspozycji inną kwotę, stawki dla poszczególnych etapów wyliczamy, korzystając z ostatniej kolumny tabeli (% całej kwoty). Przykładowo, dla 500 zł, stawka w 1 etapie będzie wynosić 500 x 0,6% = 3 zł, w 2 etapie 500 x 1,4% = 7 zł, itd. Jeśli wychodzi dużo cyfr po przecinku, zaokrąglamy (np. 7,4987 do 7,5). Poniżej kwoty 351 zł chyba nie warto schodzić. Przy ograniczonych funduszach lepiej po prostu grać do 9 etapu.

Aby przyspieszyć przyrost wygranej, można od razu reinwestować wygrane kwoty. Przykład: zaczynamy z kwotą 351 zł. Progresja wchodzi na 5 etapie (zysk 15 zł). Dodajemy zysk do całej puli i kolejną progresję zaczynamy z kwotą 351 + 15 = 366 zł. Wtedy stawka dla pierwszego etapu będzie już wynosić nie 2 zł, a 366 x 0,6% = 2,196, czyli w przybliżeniu 2,2 zł.

 

Uwagi i ostrzeżenia

Pamiętaj, że typowanie spotkań to hazard. Zawsze grasz na własną odpowiedzialność i ponosisz pełne ryzyko za to, co robisz. Nigdy nie traktuj bukmacherki, jako sposobu na regularne zarabianie.

Nasze prognozy i propozycje to tylko punkt widzenia adminów. Jeśli nie chcesz, nie sugeruj się nimi. Najlepiej zawsze zrób własny, porządny research i wybieraj zdarzenia, które sam uznasz za odpowiednie. W końcu co smakuje lepiej od wygranego kuponu, który sam ułożyłeś?

 

Dotychczasowe wyniki

W poniższej tabeli przedstawiamy wyniki dla trzech różnych depozytów początkowych: 351 zł, 500 zł oraz 1000 zł.

 

Poniżej bardziej szczegółowa rozpiska, uwzględniająca każdą progresję.

 

  • Progresje #1 – #10

Wszystkie zamknięte. Startując z depozytem 351 zł, po 10 progresjach na konto trafia dodatkowe 196, 64 zł. W przypadku depozytu o wysokości 500 zł, jest to 279,31 zł. W przypadku 1000 zł, odpowiednio dwa razy tyle (558,61 zł).

  • Progresje #11 – #20

Tutaj nie udało się zamknąć wszystkich progresji. Przy #19 niestety trafiła się pierwsza czarna seria. Skutkuje to stratami, ale w ogólnym rozrachunku wciąż jesteśmy minimalnie na plusie.

  • Progresje #21 – #30

Brak wpadek, wszystkie progresje na plus. Dla poszczególnych scenariuszy do konta dopisuje się 272, 56 zł, 389,64 zł oraz 779,28 zł (odpowiednio dla depozytów 351, 500 oraz 1000).

 

Listę kuponów z każdej progresji znajdziesz tutaj: Szczegółowe podsumowania.