O co chodzi w Fantasy Premier League?

Fantasy Premier League to gra, w której wcielasz się w rolę menadżera i zarządzasz stworzonym przez siebie składem. Do drużyny wybierasz zawodników na co dzień biegających po boiskach Premier League. Cała zabawa polega na zbieraniu punktów, które zawodnicy otrzymują za poszczególne zdarzenia (np. gole, asysty, czyste konta). Jeśli masz w swoim składzie Harry’ego Kane’a, a on strzeli gola lub zaliczy asystę, Ty otrzymujesz za to punkty. W grze są też punkty ujemne – za żółtą/czerwoną kartkę, strzelenie samobója, czy zmarnowanie karnego.

Skład wybierasz po dołączeniu do gry. Masz do dyspozycji budżet w wysokości 100 mln i musisz za niego kupić 15 graczy (2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników, 3 napastników). Wyjściową jedenastkę wystawiasz przed każdą kolejką Premier League. Swoją kadrę możesz modyfikować po każdej kolejce za pomocą transferów (jeden jest darmowy, za kolejne płacisz zdobytymi punktami).

Jak dołączyć do naszej ligi?

W Fantasy Premier League możesz rywalizować ze znajomymi (i nie tylko) w prywatnych i publicznych ligach. Nasz portal również ma swoją ligę. Aby do niej dołączyć, zaloguj się do Fantasy Premier League (tutaj) i stwórz swój skład (jeśli jeszcze go nie masz). Następnie przejdź do zakładki Leagues, wybierz Create and join new leagues -> Join League -> Join private league i wpisz poniższy kod.

Kod do Ligi :

imbna5

Uwaga!

  • Zapisy do naszej ligi będą aktywne prawdopodobnie tylko do końca września, więc nie zwlekaj i dołącz już dziś.
  • Punkty w naszej lidze są liczone od GW1, jednak możesz dołączyć w trakcie sezonu (punkty z poprzednich kolejek będą doliczone).
  • Nagrody. Trzy najlepsze osoby zostaną na koniec sezonu nagrodzone pucharami z dedykacją.